Сфералық айна D-1000
Сфералық айна D-1000 — көру мүмкіндігі шектеулі жерлерде көрінуді жақсартуға арналған көру айнасы. Ол көшеде де, сауда залдары, дәліздер, өндірістік шеберханалар және басқа да нашар көрінетін аумақтар сияқты үй-жайларда кеңінен қолданылады. Қауіпсіздікті қамтамасыз ету және төтенше жағдайлардың алдын алу үшін әсіресе жол айрықтарында, қосалқы жолдардан шығуларда, автотұрақтарда және қауіпсіздік бақылау бекеттерінде пайдалы.
Артықшылықтары:
-
Кең көру бұрышы:
- Айнаның көру бұрышы 130° құрайды, бұл үлкен аумақты көруге мүмкіндік береді және шектеулі аумақтарда көруді жақсартады.
-
Материалдардың жоғары сапасы:
- Шағылыстырғыш кенеп мыналардан жасалған полиметилметакрилат (ПММА), ол тамаша мөлдірлікке және сыртқы факторлардың әсеріне төзімділікке ие.
- Жақтаудан жасалған ABS-пластика конструкцияның беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді.
-
Орнату оңай:
- Айна құбырға орнатуға арналған кронштейнмен бірге жеткізіледі, диаметрі 70-тен 85 мм-ге дейін, бұл оны әртүрлі жерлерде орнатуды жеңілдетеді.
-
Қорғаныш пленка:
- Айнаның тазалығы мен тұтастығын сақтау үшін орнатқаннан кейін жойылатын экран қорғағышымен бірге жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар:
- Айна диаметрі: 1000 мм
- Айнаның қалыңдығы: 110 мм
- Кронштейннің ұзындығы: 270 мм
- Бекітуге арналған құбырдың диаметрі: 70-85 мм
- Бұйымның салмағы: 3 кг артық емес
- Көру бұрышы: 130°
- Шағылысатын жайма материалы: Полиметилметакрилат (ПММА)
- Жақтау: ABS-пластик
Сфералық айна D-1000 — бұл қауіпсіздікті жақсартуға және көру мүмкіндігі шектеулі жерлерде көрінуді жақсартуға арналған сенімді және ұзақ мерзімді шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Сфералық |
| Орнату түрі | Кронштейнге үстеме, Ашық ауада |
| Пішін | Дөңгелек |
| Көру бұрышы | 130 ° |
| Диаметрі | 1000 мм |
| Ені | 110 мм |
| Салмақ | 3 кг |
- Бағасы: бастап49 950 ₸









