Motorola рациясы
Motorola DP-1400 — бұл сериядағы сенімді бастапқы деңгейдегі радиостанция MOTOTRBO, қатаң жағдайларда жұмыс істеуге және кез келген жағдайда сапалы байланысты қамтамасыз етуге арналған. Бұл құрылғы қымбатырақ үлгілерде кездесетін озық мүмкіндіктерді жоғары сапамен біріктіреді, бұл оны күрделі және жылдам әрекет етуді қажет ететін ортада жұмыс істейтін бизнес пен кәсіпқойлар үшін тамаша таңдау жасайды.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары:
-
Байланыс сапасы және сенімділік:
- Рация жабдықталған 32 арналармен, бұл байланыс параметрлерін икемді түрде конфигурациялауға және пайдаланушылардың мәселелерін шешу үшін әртүрлі жұмыс сценарийлерін қолдауға мүмкіндік береді.
- Мінсіздігімен ерекшеленеді дыбыс сапасымен, тіпті төмен сигнал жағдайында да, бұл оны адамдар көп жүретін жерлерде немесе шулы бөлмелерде пайдалануға өте ыңғайлы етеді.
-
Төзімділік және тұрақтылық:
- Ескере отырып жасалған стандарттар MIL-STD-810, бұл оның ерекше беріктігін қамтамасыз етеді. Рация экстремалды жұмыс жағдайларына төтеп береді: шаң, ылғал, тербелістер және басқа факторлар.
- Accelerated Life Testing (ALT) — бірегей тестілеу бағдарламасы, РАЦИЯ қарқынды пайдалануға төтеп бере отырып, көптеген жылдар бойы қызмет ететініне кепілдік береді.
-
Пайдалану және баптау қарапайымдылығы:
- Эргономикалық дизайн, ол пайдаланушы киінген кезде де рацияны басқаруды жеңілдетеді қолғаптар.
- Бағдарламаланатын екі түйме қажетті функцияларға ыңғайлы және жылдам қол жеткізу үшін теңшеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
-
Ұзақ мерзімді жұмыс:
- Жабдықталған аккумулятормен, ол қамтамасыз етеді ұзақ мерзімді жұмыс бір зарядта, бұл қуат көздеріне тұрақты қол жетімділік шектелуі мүмкін жағдайларда жұмыс істеу үшін өте маңызды.
-
Аксессуарлардың кең таңдауы:
- Қоймада пайдаланушының қажеттіліктеріне сәйкес реттелетін, пайдалануда барынша икемділік пен жайлылықты қамтамасыз ететін әртүрлі керек-жарақтар бар.
Техникалық сипаттамалар:
- Арналар: 32
- Стандарт MIL-STD-810: Иә (экстремалды жағдайларға төзімділікке тестілеу)
- Бағдарламаланатын түймелер: 2
- Серия: MOTOTRBO
- Батарея түрі: Төзімді, ұзақ мерзімді жұмысты қамтамасыз етеді
- Ерекшеліктері: Сыртқы әсерлерге жоғары төзімділік, жоғары дыбыс анықтығы, кез келген жағдайда жұмыс істеуге арналған эргономикалық дизайн
Motorola DP-1400 — бұл құрылғының дыбыс сапасы мен ұзақ мерзімділігін жоғалтпай, барлық жағдайларда, соның ішінде экстремалды жағдайларда тұрақты байланыс құралын қажет ететін пайдаланушылар үшін сенімді шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Motorola |
| Түрі | Портативті радиостанция |
| Интерфейс | Сымды |
| Арналар саны | 32 |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Түсі | Қара |
| Жай-күй | Жаңа |
| Құрылғыны қосу | Сымды |
| Құрылғы түрі | Радиожүйе |
| Байланыс арналарының саны | 32 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 62 мм |
| Ені | 128 мм |
| Тереңдігі | 44 мм |
| Салмақ | 0.348 кг |
- Бағасы: 147 000 ₸







