Едендік кабель-арна (резеңке-бір арналы)
- Өлшемі 1000*250*50мм
- Тесік өлшемі 40*30 мм
- Резеңке материал
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| Корпус материалы | Резеңке |
| Түсі | Қара |
| Пішін | Тікелей |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Кіріс диаметрі | 30 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 250 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап15 470 ₸








