Сипаттамалары:
- Қуаты: 50 Вт
- Қашықтығы: 1000 м
- Қуат көзі: АА типті батареялар (8 дана * 1,5В)
- Салмағы: 1,5 кг
- Өлшемдері: көрік 230 мм, ұзындығы 350 мм
- Қаптамадағы өлшемдері: 240 х 250 х 380 мм
- Жиынтықта: нұсқаулық, белдік (батареялар жинаққа кірмейді)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Қол |
| Номиналды шығыс қуаты | 50 Вт |
| Максималды шығыс қуаты | 80 Вт |
| Қосымша | |
| Дыбыс деңгейін басқарудың болуы | Иә |
| Баудың болуы | Иә |
| Жалпы | |
| Материал | Пластмасса |
| Түсі | Ақ |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Салмақ | 1.2 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 38 950 ₸





