Портативті дауыс зорайтқыш (Мегафон) 25 Вт
Ашық ауада және қоғамдық іс-шараларда пайдалануға арналған. Міне, оның негізгі сипаттамалары:
-
Шығу қуаты: 25 Вт
-
Өлшем: 245*150*220 мм
-
Материал: АБС-пластик
-
Қуат көзі: 12V
-
Батареяның қызмет ету мерзімі: 5-8 сағат
-
Микрофон: бір бағытты
-
Дыбыс диапазоны: ашық ауада 500 метрге дейін
-
Жазу уақыты: 128 секундқа дейін
-
Салмақ: 1,2 кг (батареясыз)
-
Жинақтау: мегафон, аккумулятор, микрофон, пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Бұл мегафон үшін өте қолайлы көпшілік іс-шаралардың, шұғыл жағдайлардың, спорттық іс-шаралардың және білім беру мақсаттарының.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Қол |
| Интерфейс | Сымсыз |
| Номиналды шығыс қуаты | 50 Вт |
| Қосымша | |
| Дыбыс деңгейін басқарудың болуы | Иә |
| Баудың болуы | Иә |
| Жалпы | |
| Тамақтану | аккумулятор түріндегі батареялар |
| Материал | Пластмасса |
| Түсі | Ақ |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 220 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 700 ₸



