Бюджеттік кернеу түрлендіргіші 12-220 вольт жоғары сапа. Қызып кетуден, қысқа тұйықталудан, қоректендіру кернеуінің дұрыс полярлығынан, қоректендіру батареясының шамадан тыс разрядынан қорғаныспен жабдықталған.
Кернеуі 5 Вольт және ток күші 0,5 амперге дейінгі сыртқы құрылғыларды қуатпен қамтамасыз ететін кірістірілген USB порты бар.
Инвертор 12В 220 вольт Планшетті, телефонды немесе ноутбуктің зарядтағышын қуаттандыру үшін пайдалануға болады; сиялы принтер, компьютер, ұстара, сұйық кристалды теледидар, шағын автокөлік тоңазытқышы.
ГЭС-150 кернеу түрлендіргішінің техникалық сипаттамалары:
Шығу қуаты: Үздіксіз қуат 150 Вт, ең жоғары қысқа мерзімді қуат 450 Вт
Күту режиміндегі ток: DC 12V < 0.3A
Кіріс кернеуі: DC12V : 10V~15V
Шығу кернеуі: AC 100V, 110V, 120V, 220V, 230V, 240V
Шығу кернеуінің нысаны: Модификацияланған синусоидалы толқын
Тиімділігі: > 90%
※ Бастапқы тексеру: Қате қосылымды немесе 12V/24V батарея түрінің сәйкессіздігін автоматты түрде анықтау
※ Шығу кернеуін реттеу: ± 5% интеллектуалды автоматты жүйе
※ Шығу жиілігі: 50Гц, 55Гц, 60Гц кристалл арқылы орнатылады
※ Салқындату: Ауамен
※ Шығу тізбектері: Шығу кезінде қысқа тұйықталудан қорғау
※ Батареяның заряды таусылғаны туралы ескерту: < 11V ± 0.5V Ескерту < 9.5V± 0.5V өшіру және дабыл
※ Қызып кетуден қорғау: > 60℃ ескерту > 65℃ автоматты өшіру және дабыл
※ Шамадан тыс жүктеме: > 150 Вт Ескерту > 160 Вт өшіру және дабыл
Полярлықтың дұрыс жалғанбауынан қорғау: Сақтандырғышпен
Сақтандырғыш DC 12V : 15A * 1 дана
Айнымалы ток розеткасы: 1 AC Еуро-розетка
Өлшемдері (Л*Ш*В): 100*72*58 мм
Салмағы: 0.36 кг
Тайваньда жасалған
Кепілдік 12 ай.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Жұмыс шамасының түрі | Кернеу |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды қуат | 150 Вт |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 58 мм |
| Салмақ | 0.36 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 28 500 ₸






